MapaMap Polska for Android™ 30

9,00 PLN

Nawigacja z licencją na 30 dni dla telefonów i tabletów z systemem Android.

 

MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android to perfekcyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ominie korki, ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

 

Produkt  ten oferujemy  licencji 30 dniowej, co oznacza że po jego zakupie będzie można z niego korzystać przez 30 dni od momentu zakupu.

 

UNIKANIE KORKÓW
System wyznacza optymalne trasy uwzględniające bieżącą sytuację na drogach w Polsce. Dane o natężeniu ruchu samochodów pochodzą z kilku źródeł, między innymi od innych użytkowników nawigacji MapaMap, od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także dzięki danym statystycznym od firm monitorujących pojazdy.

 

  Społecznościowa wymiana informacji

MapaMap w urządzeniach z dostępem do internetu oferuje społecznościową funkcjonalność wzajemnego ostrzegania się użytkowników przed: kontrolą policji, fotoradarami, wypadkami i korkami. Więcej informacji ...

 

 

DANE TURYSTYCZNE
Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub rowerowych gdyż producent zadbał, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy nie tylko obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale także wszelkie miejsca istotne z punktu widzenia turysty, takie jak: muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.
 

 

Aplikacja zawiera następujące dane dla Polski:
- Szczegółowa mapa drogowa Polski
- Tysiące planów miast i miejscowości
- Strefy płatnego parkowania
- Ograniczeniach prędkości
- Ukształtowanie terenu
- Dane topograficzne
- Szlaki turystyczne
- Ścieżki rowerowe
- Fotoradary
- Baza POI

 

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

Telefon, tablet z system operacyjnym Android™ od wersji 2.3. lub nowszy
500 MB wolnej pamieci na przechowywanie danych mapowych

 

UWAGA WAŻNE:
Po dokonaniu zakupu numer seryjny produktu MapaMap Polska for Android™ 30 zostanie wysłany na adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie. Jednocześnie na ten adres e-mail zostanie zarejestrowany zakupiony produkt.