MapaMap Europa for Android™ 365

79,00 PLN

Licencja nawigacyjna na 365 dni  z mapami 48 krajów Europy dla systemu Android

 

MapaMap EUROPA for Android™ to najnowszy system nawigacji GPS zawierający mapy 48 krajów Europy. Rozwiązanie to jest systemem nawigacyjnym typu ON-BOARD, który wszystkie mapy przechowuje w pamięci wewnętrznej telefonu lub na karcie SD, dzięki czemu użytkownik unika kosztów roamingu związanych z pobieraniem map podczas nawigacji w innych państwach.

 

System oferuje precyzją nawigację zakręt po zakręcie z funkcją asystenta pasa ruchu, która doprowadzi pod wskazany adres, a po drodze ostrzeże przed przekraczaniem dozwolonej prędkości.

 

LICENCJA: Produkt oferujemy z licencją na 365 dni, co oznacza że po jego zakupie będzie można z niego korzystać przez 365 dni od daty zakupu. Licencja umożliwia na korzystanie z produktu na jednym urządzeniu mobilnym z systemem operacyjnym Android.


--------------------------------------------------------------------------------------------
Mapa Europy zawiera 48 krajów:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja,Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kosowo, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.


Mapy można jednorazowo ściągnąć i zainstalować w swoim telefonie lub skorzystać ze specjalnej funkcji menadżera map i pobrać tylko te kraje, które w danym momencie interesują nas najbardziej.
---------------------------------------------------------------------------------------------


MapaMap EUROPA for Android™ to także wygodne rozwiązanie dla każdego kto wybiera się w zagraniczną podróż samolotem, pociągiem czy autokarem. Nawigacja posiada bowiem bazę ponad 1,5 miliona obiektów POI, które umożliwią łatwe trafienie na lotnisko, dworzec kolejowy, do wybranego hotelu czy restauracji. Nawigacja posiada także tysiące szczegółowych planów miast, które umożliwią sprawne poruszanie się europejskich metropoliach.

 

 

Aktualizacje map:
Wszystkie aktualizacje map Europy  jakie zostaną wydane to tego produktu w trakcie trwania wykupionej licencji na 365 dni użytkownik otrzyma bezpłatnie.


Minimalne wymagania sprzętowe:


System operacyjny: Android od wersji 2.3. lub nowszy


4,8 GB wolnej pamięci wewnętrznej lub na karcie SD na przechowywanie danych mapowych całej Europy. Jest także możliwość zainstalowania wybranych krajów wtedy wymagania co do pamięci są mniejsze i zależą od wybranych krajów.

 

UWAGA WAŻNE:
Po dokonaniu zakupu numer seryjny produktu MapaMap Europa for Android™ 365 zostanie wysłany na adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie. Jednocześnie na ten adres e-mail zostanie zarejestrowany zakupiony produkt.