Nawigacja-Android

MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android to precyzyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

 

NOWOŚĆ: Społecznościowa wymiana informacji

MapaMap w urządzeniach z dostępem do internetu oferuje społecznościową funkcjonalność wzajemnego ostrzegania się użytkowników przed: kontrolą policji, fotoradarami, wypadkami i korkami. Więcej informacji ...

 

  

 

MAPY
System zawiera wyjątkowo dokładne mapy Polski, przygotowane przez polskiego producenta map cyfrowych firmę IMAGIS S.A. Dane mapowe zawieją:
- Szczegółową mapę drogową Polski
- Tysiące planów miast i miejscowości
- Strefy płatnego parkowania
- Ograniczeniach prędkości
- Ukształtowanie terenu
- Dane topograficzne
- Szlaki turystyczne
- Ścieżki rowerowe
- Fotoradary
- Bazę POI

 

Mapy ON-BOARD
Po pełnym procesie instalacji cały system nawigacyjny MapaMap wraz z pełnym pakietem map Polski zostanie zainstalowany w pamięci urządzania lub na karcie pamięci SD. Dzięki temu wszystkie mapy będą dostępne bez potrzeby kosztownego pobierania ich z Internetu w czasie nawigacji. Ma to swoją dodatkową zaletę gdyż nawigacja będzie działała zawsze, nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do Internetu.

 

 

SYSTEM INFORMACJI O KORKACH
Nawigacja MapMap dla systemu Android oferuje system informacji o korkach. Prezentuje on na mapie natężenie ruchu na drogach w Polsce w formie graficzne oraz dostarcza informacje ON-LINE o miejscowych utrudnieniach w ruchu drogowym spowodowanych wypadkami, remontami dróg lub innymi zdarzeniami losowymi.

 

 

DANE TURYSTYCZNE
Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub rowerowych gdyż producent zadbał, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy nie tylko obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale także wszelkie miejsca istotne z punktu widzenia turysty, takie jak: muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.
 

Jeżeli Posiadaja Państwo telefon lub tablet z systemem Android, nawigację można bezpłatnie przetestować przez okres 7 dni. Bezpłatną wersję Trial można pobrać klikając przycisk Download poniżej.

 

 


Jeżeli 7 dniowy okres próbny przekona Państwa do tego rozwiązania nawigacyjnego, oferujemy zakup jednego z kilku wariantów licencyjnych:

- Licencja na 30 dni CENA PROMOCYJNA 9 zł  (cena dotychczasowa 23zł)
- Licencja bezterminowa CENA PROMOCYJNA 59zł (cena dotychczasowa 79zł)
- Licencja bezterminowa z roczną aktualizacją map CENA PROMOCYJNA 79 zł (cena dotychczasowa 119zł)