Nawigacja-iPhone

Nawigacja MapaMap dla telefonów iPhone i tabletów iPad
Testuj Bezpłatnie przez 7 DNI !!!

 

MapaMap Polska dla systemu iOS to precyzyjna nawigacja "od drzwi do drzwi" ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ominie korki, ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

 

      

 

Funkcje społecznościowe

MapaMap w urządzeniach z dostępem do internetu oferuje społecznościową funkcjonalność wzajemnego ostrzegania się użytkowników przed: kontrolą policji, fotoradarami, wypadkami i korkami. Każdy kto otrzyma ostrzeżenie drogowe od innego użytkownika może je potwierdzić, jeżeli faktycznie miało miejsce, lub odwołać jeżeli zdarzenia nie zaobserwował. Dzięki temu użytkownicy aktualizują wzajemnie przesyłane informacje, a dzięki interakcji między sobą budują społeczność której zależy na bezpieczeństwie drogowym. Więcej informacji ...

 

 

NOWOŚĆ: OMIJANIE KORKÓW

System nawigacyjny MapaMap na urządzeniach z dostępem do Internetu będzie uwzględniał korki podczas wyznaczania trasy przejazdu. Nowa funkcjonalność mogła powstać dzięki zebraniu w jednej bazie danych informacji o sytuacji na polskich drogach z wielu miejsc na raz. Dane o natężeniu ruchu samochodów pochodzą z kilku źródeł, między innymi od dotychczasowych użytkowników nawigacji MapaMap, od użytkowników aplikacji mobilnej RadarSTOP, od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także dzięki danym statystycznym od firm monitorujących pojazdy.

 

Mapy ON-BOARD
Cały system nawigacyjny MapaMap wraz z pełnym pakietem map Polski instaluje się w pamięci wewnętrznej telefonu lub tabletu. Dzięki temu wszystkie mapy będą dostępne bez potrzeby kosztownego pobierania ich z Internetu w czasie nawigacji. Ma to swoją dodatkową zaletę gdyż nawigacja będzie działała zawsze, nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do Internetu.

 

DANE TURYSTYCZNE
Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub rowerowych gdyż producent zadbał, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski.

 


ZAWARTOŚĆ MAPOWA
Aplikacja zawiera wyjątkowo dokładne cyfrowe mapy Polski, przygotowane przez polskiego producenta map cyfrowych firmę IMAGIS S.A. Dane mapowe zawieją:
- Szczegółową mapę drogową Polski
- Tysiące planów miast i miejscowości
- Strefy płatnego parkowania
- Ograniczeniach prędkości
- Ukształtowanie terenu
- Dane topograficzne
- Szlaki turystyczne
- Ścieżki rowerowe
- Fotoradary
- Bazę POI

 

 

TESTUJ BEZPŁATNIE
Zachęcamy do bezpłatnego przetestowania nawigacji MapaMap na telefonach iPhone oraz tabletach iPad przez okres 7 dni. Po 7 dniowym bezpłatnym okresie testowym nawigację MapaMap Polska można przedłużyć na kolejny wybrany okres:

- wersja 30 dni – 3,59 Euro
- wersja 365 dni – 18,99 Euro


Opcja przedłużenia wersji bezpłatnej jest dostępna z poziomu aplikacji: Menu/ustawiania/ Przedłużenie licencji. Płatność odbywa się poprzez sklep internetowy App Store.