Coyote 1M

399,00 PLN


System informacji o fotoradarach i zdarzeniach drogowych w czasie rzeczywistym.

 

System dostarcza zweryfikowane informacje na temat wszelkich zagrożeń na drodze takich jak: wypadki, ograniczenia w ruchu, fotoradary stacjonarne, mobilne, odcinkowe, na czerwonym świetle oraz inne utrudnienia.

 

Jak działa Coyote?
Coyote to nowoczesne urządzenie o intuicyjnej obsłudze, które przekazuje zweryfikowane informacje o: fotoradarach mobilnych, stacjonarnych i odcinkowych, ograniczeniach prędkości oraz wszystkich utrudnieniach na drodze (korki, wypadki itp.). Urządzenie zostało wyposażone w technologie GPS, GPRS i GSM, dzięki czemu jest stale połączone z centralnym serwerem, który przekazuje  informacje do użytkowników w czasie rzeczywistym.

 


Zastosowane technologie pozwalają każdemu użytkownikowi odbierać oraz przekazywać całej społeczności Coyote informacje o zagrożeniach na drodze poprzez dotknięcie ekranu lub głosowo. Każde zgłoszenie jest w czasie rzeczywistym weryfikowane przez System Coyote i przekazywane innym użytkownikom systemu.


Coyote posiada zasięg ogólnoeuropejski, aktualnie do społeczności należy już ponad 2,5 miliona kierowców.

Użytkownicy posiadający usługę europejską nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z przesyłaniem danych lub użytkowaniem urządzenia zagranicą. Urządzenie jest w 100% legalne.


Zakres informacji dostarczanych przez Coyote:
- Informacje o fotoraradach mobilnych
- Informacje o fotoraradach stacjonarnych
- Informacje o odcinkowych pomiarach prędkości
- Informacje o limitach prędkości dozwolonych na danej drodze
- Informacje o fotoradarach kontrolujacych przejazd na czerwonym świetle
- Ostrzeżenia o korkach, utrudnieniach w ruchu, wypadkach i innych zdarzeniach
- Aktualne informacje o miejscach z uszkodzoną nawierzchnią i innych zagrożeniach
- Ostrzeganie przed sennością: funkcja ta zapobiega zaśnięciu w trakcie prowadzenia samochodu na podstawie analizy zmian w prędkości i kierunku jazdy, godziny oraz czasu jazdy.


Dodatkowo urządzenie kontroluje rzeczywistą, bieżąca prędkości Twojego auta ostrzegając każdorazowo gdy zostaje przekroczony aktualnie obowiązujący na danej drodze limit.


Unikatowość systemu: bazując na opatentowanych przez Coyote skomplikowanych algorytmach analizy i weryfikacji danych przekazywanych przez użytkowników-skautów, system Coyote udostępnia tylko sprawdzone, wysokiej jakości dane, zaś każdy członek społeczności widzi poziom zaufania do skautów oraz przekazywanych przez nich informacji. Użytkownicy są poinformowani także o ilości skautów znajdujących się w najbliższym otoczeniu oraz o czasie, który upłynął od ostatniego potwierdzenia najbliższego zdarzenia na naszej drodze.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe funkcje:
- Duży ekran dotykowy 3,2”,
- Funkcja rozpoznawania głosu – sterowanie głosem
- Informacje o zdarzeniach na drodze przekazywane głosowo
- Bluetooth ® do podłączenia słuchawki bezprzewodowej (przydatne podczas jazdy na motorze)
- Automatyczne uruchamianie urządzenia przy rozruchu silnika oraz wyłączanie podczas bezruchu pojazdu
- Automatyczne aktualizacje – pobierane zaktualizowanych danych w czasie rzeczywistym, bez konieczności udziału użytkownika.
 

W ramach oferowanego urządzenia użytkownik otrzymuje miesięczny dostęp do danych ON-LINE o zdarzeniach na drodze na terenie Polski.