Wideorejestrator SmartGPS DVR-500

219,00 PLN

Wideorejestrator samochodowy Full HD.

 

Wideorejestrator SmartGPS DriveCam DVR-500 jest urządzeniem umożliwiającym skuteczną rejestrację obrazu przed samochodem w czasie kierowania pojazdem. Pozwala na zapis filmu w jakości Full HD obrazującego sytuację drogową wraz z datą i godziną dzięki czemu może być użyteczny w razie niespodziewanych i konfliktowych zdarzeń drogowych.

 

PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do każdego wideorejestratora dokładamy 30 dniową wersję

nawigacji MapaMap dla smartfonów z  systemem Android.

 

Nagrywanie filmów.
Urządzenie podłączone do gniazda zapalniczki samochodowej posiada funkcję automatycznego startu nagrywania filmów wraz z uruchomieniem silnika. Filmy mogą być nagrywane w rozdzielczości FULL HD 1920x1080 w formacie AVI, lub w rozdzielczościach mniejszych, do wyboru: (1440x1080, 1280x720, 848x480, 640x480, 320x240). Urządzenie nagrywa zarejestrowany obraz na kartę pamięci sekwencjami (długość sekwencji wybiera się w menu urządzenia). Po zapełnieniu karty pamięci kolejne filmy zapisywane są na nagrania z najstarszą datą. Urządzenie ma wbudowany port na karty pamięci  SD o pojemności do 32 GB, ale kartę pamięci użytkownik powinien nabyć we własnym zakresie, nie jest ona dołączona do urządzenia. Nagrywane filmy zawierają oczywiscie datę oraz godzinę nagrania. Zarejestrowany film wraz z dźwiękiem odtworzyć można bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia, na ekranie telewizora (za pomocą kabla HDMI) lub też na ekranie komputera (odczyt z karty pamięci). 

 

 

Fotografowanie.
Urządzenie zaopatrzone jest w tryb foto. Dzięki niemu można za pomocą wideorejestratora wykonać pojedyńcze zdjęcia, które zostaną zapisane na karcie pamięci w formacie JPG w rozdzielczości 4000x3000.

 

Funkcja zabezpieczania ważnych nagrań.
Urządzenie posiada specjalna funkcję "Ochrony", która po uaktywaniniu w czasie nagrywania filmu zabezpiecza aktualny plik przed skasowaniem. Plik ten nie zostanie „nadpisany” po wypełnieniu całej karty pamięci.


G-Sensor (Czujnik uderzenia)
Wideorejestrator jest wyposażony we wbudowany czujnik uderzenia – G-Sensor. Kontroluje on położenie urządzenia w przestrzeni i reaguje na zmianę dynamiki ruchu samochodu: nagłe hamowanie, zderzenie, uderzenie lub obrócenie się. Jeżeli podczas nagrania wideo G-Sensor odnotuje zdarzenie – zatrzyma nagrywanie bieżącego pliku i od razu rozpocznie nagrywanie nowego, chronionego, a na ekranie pojawi się symbol blokady [ ]. Wideorejestrator zablokuje ten plik wideo przed usuwaniem.


Detektor ruchu.
Urządzenie posiada funkcję wykrywania ruchu, dzięki czemu wstrzymuje rejestrację obrazu przy braku ruchu przed obiektywem urządzenia, natomiast wznawia nagrywanie automatycznie po wykryciu ruchu. Dzięki temu pojemności karty pamięci jest wykorzystywana w sposób optymalny.


Doświetlanie w podczerwieni.
Urządzenie zaopatrzonej jest w 8 diod doświetlających IR-LED (ich praca jest niewidoczna dla ludzkiego oka – pracują w podczerwieni). Powodują doświetlenie obrazu nocą lub w słabym oświetleniu z bliskiej odległości.


Główne zalety:

- rejestracja FullHD
- cyfrowy stabilizator obrazu
- G-sensor (czujnik wstrząsowy)
- duży, jasny, uchylny wyświetlacz
- 8 diod doświetlających w podczerwieni
- nagrywanie w pętli: sekwencje: 3min, 5min, 10min
- Automatyczne rozpoczęcie nagrywania wraz z uruchomieniem silnika

 

Parametry techniczne:
obiektyw: 1.3 Mpx CMOS sensor (hardware), 3Mpx (software)
tryb rejestracji wideo: Max 1920x1080P
tryb foto: Max 4032x3024
wyświetlacz: 2" 4:3
format plików nagrywanych filmów: AVI
wbudowany mikrofon: rejestracja dźwięków otoczenia
obsługa kart pamięci microSD: do 32GB
wbudowana bateria: 350mAh
wbudowany głośnik: tak
detektor ruchu: tak
zoom cyfrowy: 4x
złącze USB: Tak
złącze HDMI: Tak

gwarancja 12 miesięcy (Link do karty gwarancyjnej)

 

 


Zestaw zawiera: Wideorejestrator, ładowarkę samochodową, uchwyt mocujący do szyby samochodu zawierający 2 elementy regulacyjne, kabel mini USB, kabel HDMI, instrukcję obsługi.