MapaMap Polska for Windows™ (BOX)

99,00 PLN

Nawigacja z licencją na czas nieograniczony, z usługą prenumeraty, do przenośnego urządzenia GPS (urządzenie PND) z systemem Windows™ CE.

 

MapaMap Polska zawiera szczegółowe mapy Polski. Produkt sprzedawany jest na karcie pamięci micro SD 8GB i dostarczany wraz z adapterem karty pamięci.

 

Aktualizacja mapy

Produkt w swojej cenie zawiera usługę prenumeraty na mapy. Oznacza to, że 4 kolejne aktualizacje mapy Polski przygotowane przez Emapa S.A. użytkownik otrzyma w cenie produktu.
Kolejne aktualizacje mapy są już płatne i można je nabyć w sklepie internetowym MapaMap w dziale aktualizacje map.

 

System Informacji o Korkach
System prezentuje dane o natężeniu ruchu na polskich drogach. Informacje te prezentowane są w formie graficznej, pod postacią kolorów dróg. Kolor pomarańczowy (natężenie średnie), kolor czerwony (natężenie duże), kolor czarny (natężenie bardzo duże).
 

Specjalne algorytmy wyznaczania trasy
Nasze oprogramowanie do nawigacji zawiera specjalnie algorytmy wyznaczania tras przygotowane pod polskie realia drogowe. W swoich metodach wyznaczania trasy MapaMap uwzględnia takie parametry jak: typ nawierzchni drogi, dopuszczalna prędkość na danej drodze, kierunkowości drogi oraz restrykcje drogowe w postaci zakazów skrętu, wjazdu czy zawracania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo dokładne mapy
Swoją dokładność w prowadzeniu do celu MapaMap zawdzięcza przede wszystkim bardzo dokładnym mapom cyfrowym Polski, nad których przygotowaniem i aktualizacją czuwa sztab specjalistów z firmy Emapa S.A. wiodacego producenta map w Polsce.

 

 

Prosta obsługa
Intuicyjny w obsłudze interface użytkownika został zaprojektowany w technologii Finger Friendly, która umożliwia obsługę urządzenia nawigacyjnego jednym palcem. Na prostotę obsługi MapyMap wpływa też intuicyjność rozmieszczenia poszczególnych funkcji oraz zaopatrzenie większości przycisków w słowne opisy które jednoznacznie identyfikują ich zastosowanie.

 

 

Aktualizacje map:
Aktualizacje map do tego produktu są udostępniane 4 razy w roku i przez okres pierwszego roku są w cenie zakupu. W kolejnym roku aktualizacje map są już płatne i można je nabyć  w naszym sklepie internetowym w dziale aktualizacje map.

 

Wymagania sprzętowe dla urządzenia PND:

• Pamięć 64 MB RAM

• Procesor minimum 266 MHz

• Windows CE 4.5 / 5.0 / 6.0

• Urządzenie GPS powinno posiadać możliwość zmiany ścieżki do pliku uruchamiającego nawigację.