MapaMap Clarion Polska (BOX)

69,00 PLN

Mapy Polski do urządzeń GPS firmy CLARION 780 oferowane na karcie pamięci SD i usługą prenumeraty w cenie.

 

 

Produkt w swojej cenie zawiera usługę prenumerata na mapy. Oznacza to że pierwsze 4 aktualizacje mapy Polski jakie producent przygotuje dla tej wersji nawigacji, użytkownik otrzyma w cenie produktu.

Kolejne aktualizacje mapy są już płatne i można je nabyć w naszym sklepie internetowym w dziale aktualizacje map.

 

Oprogramowanie MapaMap Clarion oferowane w sklepie jest kompatybilne tylko z urządzeniem Clarion map780. Aplikacja nawigacyjna oferowana jest na karcie pamięci SD. Co ważne, korzystając z cyfrowych map Polski dostępnych w oprogramowaniu MapaMap Clarion użytkownik nie musi rezygnować z danych wgranych standardowo w urządzeniach Clarion – w prosty sposób można się między nimi przełączać.

 

 

System Informacji o Korkach
System prezentuje dane o natężeniu ruchu na polskich drogach. Informacje te prezentowane są w formie graficznej, pod postacią kolorów dróg. Kolor pomarańczowy (natężenie średnie), kolor czerwony (natężenie duże), kolor czarny (natężenie bardzo duże).
 

 

Specjalne algorytmy wyznaczania trasy
Nasze oprogramowanie do nawigacji zawiera specjalnie algorytmy wyznaczania tras przygotowane pod polskie realia drogowe. W swoich metodach wyznaczania trasy MapaMap uwzględnia takie parametry jak: typ nawierzchni drogi, dopuszczalna prędkość na danej drodze, kierunkowości drogi oraz restrykcje drogowe w postaci zakazów skrętu, wjazdu czy zawracania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo dokładne mapy
Swoją dokładność w prowadzeniu do celu MapaMap zawdzięcza przede wszystkim bardzo dokładnym mapom cyfrowym Polski, nad których przygotowaniem i aktualizacją czuwa sztab specjalistów z firmy Emapa S.A. wiodacego producenta map w Polsce.

 

 

 

 

Prosta obsługa
Intuicyjny w obsłudze interface użytkownika został zaprojektowany w technologii Finger Friendly, która umożliwia obsługę urządzenia nawigacyjnego jednym palcem. Na prostotę obsługi MapyMap wpływa też intuicyjność rozmieszczenia poszczególnych funkcji oraz zaopatrzenie większości przycisków w słowne opisy które jednoznacznie identyfikują ich zastosowanie.