MapaMap Polska for Android™ 30

9,00 PLN

Nawigacja z licencją na 30 dni dla telefonów i tabletów z systemem Android.

 

MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android to perfekcyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ominie korki, ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

 

Produkt jest oferowany z licencją na 30, co oznacza że po jego zakupie będzie można z niego korzystać przez 30 dni od daty zakupu. Licencja umożliwia na korzystanie z produktu na jednym konsumenckim urządzeniu mobilnym (przenośnym) z systemem operacyjnym Android™.
Aktualizacje map Polski  jakie zostaną wydane do tego produktu w trakcie trwania wykupionej licencji użytkownik otrzyma w cenie produktu.

 

UNIKANIE KORKÓW
System wyznacza optymalne trasy uwzględniające bieżącą sytuację na drogach w Polsce. Dane o natężeniu ruchu samochodów pochodzą z kilku źródeł, między innymi od innych użytkowników nawigacji MapaMap, od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

  Społecznościowa wymiana informacji

MapaMap w urządzeniach z dostępem do internetu oferuje społecznościową funkcjonalność wzajemnego ostrzegania się użytkowników przed: kontrolą policji, fotoradarami, wypadkami i korkami. Więcej informacji ...

 

 

DANE TURYSTYCZNE
Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub rowerowych gdyż producent zadbał, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy nie tylko obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale także wszelkie miejsca istotne z punktu widzenia turysty, takie jak: muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.
 

 

Aplikacja zawiera następujące dane dla Polski:
- Szczegółowa mapa drogowa Polski
- Tysiące planów miast i miejscowości
- Strefy płatnego parkowania
- Ograniczeniach prędkości
- Ukształtowanie terenu
- Dane topograficzne
- Szlaki turystyczne
- Ścieżki rowerowe
- Fotoradary
- Baza POI

 

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Telefon, tablet z systemem operacyjnym Android™ od wersji 4.0 lub nowszy
  • wbudowany odbiornik GPS
  • 700 MB wolnej pamieci na przechowywanie danych mapowych
  • 100 MB wolnej pamięci wewnętrznej do instalacji

 

UWAGA WAŻNE:
Po dokonaniu zakupu numer seryjny produktu MapaMap Polska for Android™ 30 zostanie wysłany na adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie. Jednocześnie na ten adres e-mail zostanie zarejestrowany zakupiony produkt.