MapaMap Europa for Android™ 30

25,00 PLN

Nawigacja z licencją na 30 dni  z mapami 49 krajów Europy  przeznaczona na konsumenckie urządzenie przenośne (telefon, tablet)  z systemem Android™.

 

 

MapaMap EUROPA for  Android™ to system nawigacji GPS zawierający mapy 49 krajów Europy. Rozwiązanie to jest systemem nawigacyjnym typu ON-BOARD, który wszystkie mapy przechowuje w pamięci wewnętrznej telefonu lub na karcie SD, dzięki czemu użytkownik unika kosztów roamingu związanych z pobieraniem map podczas nawigacji w innych państwach.

 

System oferuje precyzją nawigację zakręt po zakręcie z funkcją asystenta pasa ruchu, która doprowadzi pod wskazany adres, a po drodze ostrzeże przed przekraczaniem dozwolonej prędkości.

 

LICENCJA: Produkt oferujemy z licencją na 30 dni, co oznacza że po jego zakupie będzie można z niego korzystać przez 30 dni od daty zakupu. Licencja umożliwia korzystanie z produktu na jednym konsumenckim urządzeniu mobilnym (przenośnym) z systemem operacyjnym Android™.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Mapa Europy zawiera następujące kraje/terytoria zależne:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja,Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kosowo, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Owcze.

Mapy można jednorazowo ściągnąć i zainstalować w swoim telefonie lub skorzystać ze specjalnej funkcji menadżera map i pobrać tylko te kraje (mapy), z których w danym momencie zamierzamy korzystać.
---------------------------------------------------------------------------------------------

 

MapaMap EUROPA for  Android™ to także przydatne rozwiązanie dla każdego kto wybiera się w zagraniczną podróż samolotem, pociągiem czy autokarem. Nawigacja posiada bowiem bazę ponad 1,5 miliona obiektów POI, które umożliwią łatwe trafienie na lotnisko, dworzec kolejowy, do wybranego hotelu czy restauracji. Nawigacja posiada także tysiące szczegółowych planów miast, które umożliwią sprawne poruszanie się europejskich metropoliach.

 

Producentem nawigacji MapaMap Europa for Android™ oraz wykorzystywanej w niej szczegółowej mapy Polski jest Emapa S.A. Dostawcą pozostałych krajów europejskich jest firma TomTom.

 

Aktualizacje map:
Aktualizacje map Europy  jakie zostaną wydane to tego produktu w trakcie trwania wykupionej licencji na 30 dni użytkownik otrzyma w cenie produktu.

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

telefon, tablet z systemem Android™ od wersji 4.0 lub nowszy
wbudowany odbiornik GPS

7,2 GB wolnej pamięci wewnętrznej lub na karcie SD na przechowywanie danych mapowych całej Europy. Jest także możliwość sciągnięcia tylko wybranych krajów wtedy wymagania co do pamięci są mniejsze i zależą od wybranych krajów.

100 MB wolnej pamięci wewnętrznej do instalacji 

UWAGA WAŻNE:
Po dokonaniu zakupu numer seryjny produktu MapaMap Europa for Android™ 30 zostanie wysłany na adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie. Jednocześnie na ten adres e-mail zostanie zarejestrowany zakupiony produkt.