MapaMap Polska for Android™ LTM

99,00 PLN

Produkt z Usługą Dożywotniej Aktualizacji Mapy (LTM) dla telefonów i tabletów z systemem Android™.

 

MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android to perfekcyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ominie korki, ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać punkty  POI.

 

Produkt MapaMap Polska for Android™ LTM dostępny jest z Usługą Dożywotniej Aktualizacji Mapy (LTM), która oferuje działanie aplikacji w sposób nieograniczony czasowo oraz dożywotni dostęp do aktualizacji mapy Polski na jednym urządzeniu na którym zostanie zainstalowana. Szczegółowy opis Usługi Dożywotniej Aktualizacji Mapy (LTM) znajduje sie pod linkiem  więcej...

 

UNIKANIE KORKÓW
System wyznacza optymalne trasy uwzględniające bieżącą sytuację na drogach w Polsce. Dane o natężeniu ruchu samochodów pochodzą z kilku źródeł, między innymi od innych użytkowników nawigacji MapaMap, od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

  Społecznościowa wymiana informacji

MapaMap w urządzeniach z dostępem do Internetu oferuje społecznościową funkcjonalność wzajemnego ostrzegania się użytkowników przed: kontrolą policji, fotoradarami, wypadkami i korkami. Więcej informacji ...

 

 

DANE TURYSTYCZNE
Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub rowerowych. W bazie danych mapowych dostępne są piesze szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, a także dane o ukształtowaniu terenu Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy nie tylko obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale także inne miejsca, ważne z punktu widzenia turysty, takie jak: muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.
 

 
Aplikacja zawiera następujące dane dla Polski:
- Szczegółowa mapa drogowa Polski
- Tysiące planów miast i miejscowości
- Strefy płatnego parkowania
- Ograniczeniach prędkości
- Ukształtowanie terenu
- Dane topograficzne
- Szlaki turystyczne
- Ścieżki rowerowe
- Fotoradary
- Baza POI
 
 
 

 

Minimalne wymagania sprzętowe:
  • Telefon, tablet z systemem operacyjnym Android™ od wersji 4.0 lub nowszy
  • wbudowany odbiornik GPS
  • 700 MB wolnej pamieci na przechowywanie danych mapowych
  • 100 MB wolnej pamięci wewnętrznej do instalacji
     
 
UWAGA WAŻNE:
Po dokonaniu zakupu numer seryjny produktu MapaMap Polska for Android™ LTM zostanie wysłany na adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie. Jednocześnie na ten adres e-mail zostanie zarejestrowany zakupiony produkt.