MapaMap Polska for Windows™

89,00 PLN

Nawigacja z licencją na czas nieograniczony, z usługą prenumeraty, do przenośnego urządzenia GPS (urządzenie PND) z systemem Windows™ CE.

Nawigacja jest oferowana w formie "do pobrania" i przeznaczona do samodzielnej instalacji na własną kartę SD. Produkt zostanie udostępniony po wpłynięciu płatności.

 

MapaMap Polska zawiera szczegółowe mapy Polski.

 

Aktualizacja mapy

Produkt w swojej cenie zawiera usługę prenumeraty na mapy. Oznacza to, że 4 kolejne aktualizacje mapy Polski przygotowane przez Emapa S.A. użytkownik otrzyma w cenie produktu.
Kolejne aktualizacje mapy są już płatne i można je nabyć w sklepie internetowym MapaMap w dziale aktualizacje map.

 

Wymagania sprzętowe dla urządzenia PND:

  • Pamięć 64 MB RAM
  • Karta pamięci minimum 1 GB
  • Procesor minimum 266 MHz
  • Windows CE 4.5 lub 5.0 lub 6.0
  • Urządzenie PND powinno posiadać możliwość zmiany ścieżki do pliku uruchamiającego nawigację.

 

System Informacji o Korkach
System prezentuje dane o natężeniu ruchu na polskich drogach. Informacje te prezentowane są w formie graficznej, pod postacią kolorów dróg. Kolor pomarańczowy (natężenie średnie), kolor czerwony (natężenie duże), kolor czarny (natężenie bardzo duże).

 

 

Specjalne algorytmy wyznaczania trasy
Nasze oprogramowanie do nawigacji zawiera specjalnie algorytmy wyznaczania tras przygotowane pod polskie realia drogowe. W swoich metodach wyznaczania trasy MapaMap uwzględnia takie parametry jak: typ nawierzchni drogi, dopuszczalna prędkość na danej drodze, kierunkowości drogi oraz restrykcje drogowe w postaci zakazów skrętu, wjazdu czy zawracania.

 

 

 

Dokładne mapy
Swoją dokładność w prowadzeniu do celu MapaMap zawdzięcza przede wszystkim bardzo dokładnym mapom cyfrowym Polski, nad których przygotowaniem i aktualizacją czuwa sztab specjalistów z firmy Emapa S.A. wiodacego producenta map w Polsce.

 

 

Prosta obsługa
Intuicyjny w obsłudze interface użytkownika został zaprojektowany w technologii Finger Friendly, która umożliwia obsługę urządzenia nawigacyjnego jednym palcem. Na prostotę obsługi MapyMap wpływa też intuicyjność rozmieszczenia poszczególnych funkcji oraz zaopatrzenie większości przycisków w słowne opisy które jednoznacznie identyfikują ich zastosowanie.