14-03-2014

Nowe mapy z I kwartału 2014 – teraz ponad 3,2 miliona adresów

Pragniemy Państwa poinformować, że dla nawigacji MapaMap udostępnione zostały najnowsze mapy Polski z I kwartału 2014. W nowym pakiecie map duży nacisk został położony z zwiększenie liczby dokładnych adresów. Teraz jest ich 3,2 miliona, dotychczasowa baza danych została powiększona o 385 tysięcy adresów.

 

W najnowszej mapie pojawia się także 213 nowych planów miast i miejscowości, dzięki czemu ich całkowita liczba wynosi 13 tysięcy 380. Powiększyła się także o 6149 liczba dostępnych obiektów POI, których w sumie nawigacja MapaMap oferuje teraz 321 tysięcy. Zaktualizowana została również sieć drogowa w Polsce, obecnie zawierająca 492 127 km z czego w procesie aktualizacji dodano 2215 km nowych dróg.

 

Najnowsza mapa sygnowana numerem PL-2014Q1 wprowadza także wiele nowych inwestycji drogowych w tym 5 obwodnic: Olkusza, Rakowa, Muszyny, Pszczyny, Końskich. Inwestycje na których aktualnie trwają jeszcze prace drogowców zostały już wprowadzone do mapy ,ale nie można nimi nawigować, należą do nich między innymi takie odcinki jak :

 

Autostrada A1 - odcinek Toruń - Kowal
Ekspresowa obwodnica Lublina oraz fragment trasy S12 Bogucin-Lublin
Droga ekspresowa S8 Syców - Walichnowy - Pabianice
Obwodnica Ząbkowic Śląskich
Obwodnica Świdnicy II etap

 

Najnowsze mapy będą sukcesywnie udostępniane na wszystkie platformy sprzętowe na których działa system nawigacyjny MapaMap. Zapraszamy do sprawdzenia czy dla Państwa wersji są już dostępne.