09-12-2014

MapaMap omija korki - nowa wersja 8.5

Producent systemu nawigacyjnego MapaMap udostępnia przełomową wersję oznaczoną numerem 8.5 dla smartfonów i tabletów z systemem Android oraz iOS. Najnowsza wersja wprowadza funkcjonalność omijania korków dzięki wyznaczaniu optymalnych tras uwzględniających bieżącą sytuację na drogach w Polsce oraz powiększa bazę adresów dostępnych w nawigacji do 7.2 milionów. Wraz z nową wersją do sprzedaży trafia także nowa licencja na korzystanie z nawigacji MapaMap o nazwie Life Time Maps, która oferuje dożywotnią aktualizację map oraz bezterminowy dostęp do funkcji omijania korków.

 

 

- Licencja na 30 dni cena 9 zł
- Licencja na 365 dni cena 49 zł
- Licencja Life Time Maps cena promocyjna 99 zł

 

Skuteczne omijanie korków.
Poczynając od wersji 8.5 system nawigacyjny MapaMap na urządzeniach z dostępem do Internetu będzie uwzględniał korki podczas wyznaczania trasy przejazdu. Nowa funkcjonalność mogła powstać dzięki zebraniu w jednej bazie danych informacji o sytuacji na polskich drogach z wielu miejsc na raz. Dane o natężeniu ruchu samochodów pochodzą z kilku źródeł, między innymi od dotychczasowych użytkowników nawigacji MapaMap, od użytkowników aplikacji mobilnej RadarSTOP, od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także dzięki danym statystycznym od firm monitorujących pojazdy.

 

- Licencja na 30 dni cena 3,59 Euro
- Licencja na 365 dni cena 18,99 Euro


Bezpłatne testowanie.
Najnowszą wersję 8.5 może bezpłatnie przetestować każda osoba posiadająca smartfon lub tablet z systemem android lub iOS. Jest ona dostępna do pobrania w sklepie internetowym Google Play oraz AppStore na 7 dniowy okres próbny. Jeżeli po okresie 7 dni użytkownik uzna, że najnowsza nawigacja spełnia jego oczekiwania będzie mógł przedłużyć jej działanie w trzech dostępnych rodzajach płatnych licencjach: rocznej, 30 dniowej oraz Life Time Maps. Licencja Life Time Maps gwarantuje działanie nawigacji w sposób nieograniczony czasowo oraz dożywotni dostęp do aktualizacji map i danych o korkach.


Nowe mapy
Wraz z premierą nowej wersji nawigacji producent udostępnia także najnowsze mapy Polski z 4 kwartału 2014. W nowych mapach główny nacisk został położony na aktualizację bazy adresowej, która powiększyła się o 3,4 miliona rzeczywistych punktów adresowych. Dzięki czemu całkowita liczba adresów dostępnych w bazie MapyMap powiększa się do 7,2 miliona, co czyni z niej lidera wśród nawigacji dostępnych na rynku Polskim.