21-10-2015

Nawigacja MapaMap z nowym interfacem dla smartfonów i tabletów.

Całkowicie nowy interface użytkownika wprowadza nowa nawigacja  MapaMap 8.8 dla smartfonów i tabletów z systemem Android. Zmiany obejmują także ikony wszystkich POI oraz usprawnienia w działaniu aplikacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy interfejs użytkownika znacznie lepiej sprawdza się na urządzeniach o wysokiej rozdzielczości i zapewnia większą wygodę obsługi na nowoczesnych smartfonach i tabletach. Nowy interfejs wprowadza także nową kolorystykę w której królują odcienie czerni i pomarańczowego. Menu w nowej szacie graficznej jest znacznie lepiej widoczne w słoneczne dni niż poprzednia wersja interfejsu. Odświeżone zostały także ikony przedstawiające obiekty użyteczności publicznej (POI), wraz z menu umożliwiającym zgłaszanie zdarzeń drogowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy interface z aktualnymi mapami
MapaMap 8.8 z nowym interfacem użytkownika zaopatrzona jest także w aktualny pakiet map cyfrowych Polski z III kwartału 2015. Nowe mapy zostały rozbudowane o ponad 43 tysiące nowych obiektów POI oraz prawie 10 tysięcy kilometrów nowych dróg.

 

Usprawnienie w działaniu aplikacji
Nowa wersja 8.8 dla smartfonów i tabletów wprowadza także kilka usprawnień w działaniu aplikacji. Można do nich zaliczyć między innymi dźwiękowe ostrzeganie o przekraczaniu dozwolonej prędkości, które zostało rozbudowane o możliwość definiowania własnych preferencji ostrzegania. Na przykład możliwe jest ostrzeganie kierowcy dopiero po przekroczeniu prędkość o zadany parametr 10, 20, 30 lub więcej km/h. Dodatkowe usprawnienia w wersji 8.8 to także poprawione lokalizowanie użytkownika na drodze w sytuacji słabego sygnału GPS.
 

 

POBIERZ I TESTUJ NOWĄ NAWIGACJĘ

Jeżeli posiadają Państwo telefon lub tablet z systemem Android, nawigację można bezpłatnie przetestować przez okres 7 dni.

 

 

 

 

 

Jeżeli 7 dniowy okres próbny przekona Państwa do tego rozwiązania nawigacyjnego, oferujemy zakup jednego z kilku wariantów licencyjnych:

- Licencja na 30 dni cena 9 zł
- Licencja na 365 dni cena 49 zł
- Licencja Life Time Maps cena promocyjna 99 zł (cena regularna 119zł)