12-06-2017

Nawigacja MapaMap 10.5

MapaMap 10.5 zawiera aktualną mapę Polski z II kwartału 2017 r.

W najnowszej mapie Polski z II kwartału 2017 r. zaktualizowana została m.in. sieć drogowa. Dodano między innymi:
• obwodnicę Gniezna na drodze ekspresowej S5
• kolejny etap drogi ekspresowej S7 z Miłomłyna do węzła Ostróda Północna
• fragment drogi ekspresowej S7 od Szydłowca do granicy województwa mazowieckiego
• obwodnicę Wielunia na drodze krajowej numer 74


W najnowszej mapie Polski zawarto również informacje o aktualnie realizowanych inwestycjach drogowych, których oddanie do użytku jest planowane w najbliższych miesiącach. Dodano min.
• drugą jezdnię obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego w ciągu drogi S3
• fragment drogi ekspresowej S7 z Nidzicy do Napierek
• drogę ekspresową S19 z Sokołowa Małopolskiego do miejscowości Stobierna

Po oficjalnym otwarciu tych dróg, użytkownicy nawigacji MapaMap na platformę Android™ otrzymają automatyczną (wymagane jest połączenie z Internetem) zmianę statusu tych dróg, umożliwiającą ich uwzględnianie przy wyznaczaniu trasy. Natomiast użytkownikom Windows CE™ (urządzenia PND) zmiany te zostaną udostępnione w formie pliku na stronie http://www.mapamap.pl/Info_drogowe


W mapie z II kwartału 2017 r. zaktualizowano również informacje dotyczące ograniczeń prędkości, bazy POI, numeracji dróg krajowych, a także przebiegu szlaków turystycznych na Roztoczu, w okolicach Biłgoraja, Sandomierza, Ponidzia i Kielc.


W wersji MapyMap 10.5 na telefony i tablety z systemem Android™ zmodyfikowany został interfejs użytkownika. Zostało dodane min. podręczne menu, dzięki któremu użytkownik ma szybszy dostęp do wybranych funkcji. Udostępniono również usprawnienia w zakresie stabilności i działania aplikacji.


MapaMap 10.5 będzie sukcesywnie udostępniana dla poszczególnych urządzeń PND działających z MapąMap. Zapraszamy do odwiedzenia Sklepu Internetowego MapyMap, gdzie będą mogli Państwo sprawdzić czy MapMap 10.5 jest już dostępna dla Państwa urządzenia.

Z pozdrowieniami
Zespół MapyMap