16-08-2010

MapaMap 6.4 - nowe mapy, nowe funkcje

Mamy przyjemność zaprezentować najnowszą wersję nawigacji MapaMap o numerze 6.4. MapaMap 6.4 umożliwia użytkownikom dotarcie do ponad 2,5 miliona adresów w Polsce, zawiera 4529 planów miast i miejscowości w tym 3133 planów przygotowanych bardzo szczegółowo (z dokładnymi adresami i restrykcjami drogowymi). Nawigacja w trybie samochodowym oferuje wyznaczanie optymalnych tras po ponad 430 tysiącach km dróg, a w trybie pieszym po szlakach turystycznych (18 258 km) oraz ścieżkach rowerowych (13 463 km).
MapaMap w wersji 6.4 pozwala też na łatwiejszą orientację podczas jazdy, poprzez wprowadzenie tak zwanego Asystenta Manewru. Ta nowa funkcja prezentowana jest jako specjalna strzałka, która rysowana jest na mapie dokładnie w miejscu, w którym należy wykonać manewr. MapaMap 6.4 pokaże też ograniczenia prędkości lub poinformuje nas o przekroczeniu dozwolonej prędkości w 119 miastach i miejscowościach oraz na wybranych drogach krajowych. Oczywiście tak jak w poprzednich wersjach MapyMap można włączyć ostrzeganie o fotoradarach (1783 miejsca), przejazdach kolejowych oraz pozostałych obiektach POI, których w sumie jest już ponad 189 tysięcy.


MapaMap 6.4 będzie sukcesywnie udostępniana do wszystkich urządzeń GPS współpracujących z MapąMap, a aktualizacji najnowszych map oznaczonych symbolem PL-2010Q1 można dokonywać poprzez sklep internetowy dostepny na stronie www.MapaMap.pl.

Wraz z premierą MapyMap 6.4 startuje Wielkanocna promocja na aktualizacje map. W ramach promocji, każdy, kto zakupi aktualizację map do końca Świąt Wielkanocnych (do 6 kwietnia 2010) kolejny Upgrade map otrzyma gratis.