16-08-2010

Najnowsza MapaMap 6.5 i forum dyskusyjne

Pragniemy zaprezentować Państwu najnowszą wersję oprogramowania do nawigacji MapaMap, oznaczoną numerem 6.5. Wprowadza ona pakiet map cyfrowych Polski z II kwartału 2010 oraz znaczne ułatwienia w procesie instalacji tego oprogramowania. Wraz z premierą nowej MapyMap wystartowało również oficjalne forum dyskusyjne użytkowników MapyMap, oraz letnia promocja na aktualizacje map. Począwszy od dnia premiery, MapaMap 6.5 będzie sukcesywnie dostosowywana do różnych wersji nawigacji MapaMap, a szczegółowe informacje o wersji 6.5 znajdą Państwo poniżej.

 

MapaMap 6.5 oferuje najnowsze mapy oznaczone symbolem PL-2010Q2 które zawierają między innymi 5983 plany miast i miejscowości w tym 3269 szczegółowych planów z adresami i restrykcjami drogowymi. Nowe mapy rozwijają siatkę dróg, których aktualnie jest ponad 449 tysięcy kilometrów oraz ścieżki rowerowe (16 030 km) i piesze szlaki turystyczne (19 796 km). Nie zapomnieliśmy także o aktualizacji obiektów POI, których aktualnie jest ponad 204 tysiące w tym 1783 fotoradary. Nowością są także informacje o ograniczeniach prędkości w 122 miastach oraz na wszystkich drogach w następujących 5 województwach: Lubelskim, Lubuskim, Mazowieckim, Podlaskim oraz Warmińsko Mazurskim.

 

 

W wersji 6.5 duży nacisk położony został na ułatwienie użytkownikom instalacji nowych map. Gruntowna przebudowa instalatora umożliwia uruchomienie MapyMap 6.5 bez odwiedzania internetowego serwisu obsługi klienta i generowania w nim specjalnego klucza odblokowującego. Teraz cały proces odblokowania przeprowadza za użytkownika inteligentny instalator, wymagane jest jedynie podłączenie urządzenia GPS do komputera PC z dostępem do Internetu.

 

 

Wraz z premierą MapyMap 6.5 na naszym portalu mapowym www.mapGO.pl, który skupia wokół siebie społeczność użytkowników nawigacji MapaMap, uruchomione zostało forum dyskusyjne. Mamy nadzieję, że stanie się one dla Państwa miejscem do wymiany opinii o naszych produktach oraz umożliwi wzajemną pomoc między użytkownikami.