17-02-2012

Licencje czasowe w nawigacji MapaMap

Producent MapyMap od września 2011 oferuje swoją nawigację dla telefonów z systemem Android. Każdy kto chce wypróbować jak w nawigacji samochodowej sprawuje się jego SmartPhone może bezpłatnie zainstalować testową, 7 dniową wersję Trial. Do tej pory po okresie testowym można było zakupić pełną wersję nawigacji MapaMap dla Androida w licencji nieograniczonej czasowo tzw. Licencji LIFE TIME.

 

Pobierz i testuj: WERSJA TRIAL 7 DNI

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, firma IMAGIS S.A., producent MapyMap zaproponowała specjalne licencje czasowe, które pozwolą korzystać z nawigacji przez okres 30 lub 90 dni, do wyboru przez użytkownika. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoby, które sporadycznie korzystają z nawigacji, otrzymują dostęp do systemu, który można uruchomić na żądany okres, na przykład letnich lub zimowych wakacji. Koszt licencji 30 dniowej wynosi jedynie 23 zł, a licencji 90 dniowej 59 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto również podkreślić, że nawigacja MapaMap dla telefonów i tabletów z systemem Android jest rozwiązaniem typu ON-BOARD, co oznacza, że cały pakiet map wraz z oprogramowaniem jest instalowany bezpośrednio na urządzeniu, dzięki czemu użytkownik nie płaci za transfer danych (pobieranie map z Internetu) w czasie nawigacji. Dzięki takiemu systemowi nie tylko unikamy dodatkowych kosztów, ale także zyskujemy stabilność działania, gdyż nasz telefon będzie nawigował zawsze, nawet w miejscach, gdzie tracimy zasięg sieci komórkowej.

 

Przedłużenie wersji TRIAL do wersji czasowych:

TYLKO w sklepie internetowym