08-03-2012

MapaMap 2012 - Nawigacja GPS na EURO

MapaMap 2012 to najnowszy system nawigacji GPS dedykowany dla kibiców, którzy będą podróżowali na mecze zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. System zawiera szczegółowe mapy Polski i Ukrainy, lokalizację wszystkich stadionów wraz z wizualizacjami 3D, strefy kibica, referencyjne obiekty POI, centra pobytowe i treningowe drużyn, a także trasy turystyczne po miastach organizujących mecze. MapaMap 2012 dostępna jest dla przenośnych urządzeń GPS z systemem Windows CE oraz dla SmatPhonów z systemem Android. Wkrótce pojawi się również dla telefonów iPhone.

 

 

Produkt zawiera szczegółowe mapy Polski i Ukrainy od lokalnych dostawców map, co gwarantuje najbardziej dokładne i aktualne mapy tych krajów. Dodatkowo MapaMap 2012 zaopatrzona jest w informacje przydatne dla każdego kibica:

 

- Dokładne lokalizacje stadionów + ich wizualizacje 3D dla następujących miast:
Polska: Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław
Ukraina: Charków, Donieck, Kijów, Lwów

 

- Referencyjne obiekty POI przygotowane do obsługi klienta zagranicznego
- Strefy kibica we wszystkich miastach organizujących mecze
- Centra pobytowe i treningowe drużyn
- Przygotowane trasy turystyczne do zwiedzania miast organizujących mecze
- Funkcja szybkiej nawigacji do wybranego stadionu (jako punkty ulubione)

 

Poza informacjami dla kibiców, MapaMap 2012 jako precyzyjny system nawigacji GPS typu „zakręt po zakręcie”, posiada wiele informacji przydatnych w nawigacji samochodowej.

- Tysiące planów miast i miejscowości
- Obszerna baza obiektów POI
- Strefy płatnego parkowania
- Ograniczenia prędkości
- Fotoradary

 

 

System nawigacji MapaMap 2012 jest dostępny dla urządzeń GPS z systemem Windows CE oraz na telefony i tablety z systemem Android. Wkrótce MapaMap 2012 pojawi się również dla telefonów iPhone i tabletów iPad. Wersja dla systemu Android udostępniona jest bezpłatnie w jednodniowej wersji TRIAL i można ją pobrać ze strony internetowej www.MapaMap.pl/Euro

 

Działanie bezpłatnej wersji TRIAL można przedłużyć rozszerzając licencję TRIAL do licencji LIFE TIME (nieograniczonej czasowo) lub licencji na 180 DNI (działającej przez pół roku od dnia instalacji). Koszt licencji LIFE TIME to 149 zł, a koszt licencji półrocznej (180 dni) to jedynie 99 zł. Dla przenośnych urządzeń GPS z systemem Windows CE MapaMap 2012 kosztuje 149 zł i również dostępna jest ze strony internetowej www.MapaMap.pl/Euro

 

MapaMap 2012 jest nawigacją typu OFF LINE – co oznacza że do jej działania nie jest potrzeby dostęp do Internetu, a jej użytkownik nie ponosi kosztów transmisji danych w tym także kosztów roamingu, co jest bardzo istotne dla osób które będą podróżowały na Ukrainę. Cały system nawigacji wraz z mapami jest instalowany w pamięci wewnętrznej telefonu lub na karcie pamięci SD.