Problemy z urządzeniam SmartGPS

Sterowniki USB do urządzenia SmartGPS SG720

 

UWAGA – przed podłączeniem urządzenia do komputera należy wyłączyć program antywirusowy.

Urządzenia do nawigacji marki SmartGPS model SG720 produkowane były w 2 wariantach z procesorem 500 MHz ( numer seryjny urządzeń zaczynający się od cyfr 720SG13 ....) i 800 MHz. ( numer seryjny urządzeń zaczynający się od cyfr 720SG14....).

 

Link do instrukcji instalacji sterownków TUTAJ.

 

Link do sterowników dla SmartGPS SG720 z procesorem 500 MHz:. Pobierz sterowniki: TUTAJ.

 

Link do sterowników dla SmartGPS SG720 z procesorem 800 MHz:. Pobierz sterowniki: TUTAJ.

 

Powyższe zestawy sterowników umożliwią Państwu podłączenie urządzeń SmartGPS SG720 do komputerów PC z systemami: Windows XP, Win7, Win8. W czasie instalacji sterowników w systemie Windows należy wskazać katalog z pobraną paczką sterowników i zaznaczyć opcję „przeszukaj podkatalogi”. Odpowiedni dla danego systemu sterownik zostanie automatycznie wyszukany i zainstalowany.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komunikat OUT OF MEMORY w urządzeniach SmartGPS SG720


Pragniemy poinformować, że w wybranych modelach urządzeń SmartGPS SG720 w których użytkownik chciałby korzystać z aplikacji nawigacyjnej MapaMap zainstalowanej na karcie pamięci, może pojawić się komunikat OUT OFF MEMORY. Aby wyeliminować ten problem należy zainstalować w takim urządzeniu GPS odpowiednie oprogramowanie (tak zwany PATCH).

 

Pobierz PATCH rozwiązujący problem (20 MB): TUTAJ

 

Jak dokonać instalacji?
Pobierz PATCH i rozpakuj jego zawartość na swoim komputerze. Będzie potrzeba czysta karta pamięci, która pasuje do urządzenia SmartGPS SG720. Kartę pamięci należy uprzednio sformatować w systemie FAT. W kolejnym kroku nagrywamy na kartę pamięci plik o nazwie UPD, który znajdziemy wśród plików z rozpakowanego PATCH’a. W kolejnym kroku nagrywamy pozostałe pliki i katalogi z PATCH’a. Tak przygotowaną kartę pamięci wsadzamy do wyłączonego urządzenia GPS, następnie podłączamy je do zasilania i uruchamiamy czekając aż urządzenie włączy się i zaprezentuje menu główne z którego można uruchamiać nawigację, KONIEC.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komunikat dotyczący urządzeń SmartGPS 710 i 601

Jeżeli mają Państwo problem z odblokowaniem aplikacji MapaMap na urządzeniu SmartGPS 710 lub 601, proszę odłączyć urządzenie GPS od komputera. Proces odblokowania nie powiedzie się w przypadku aktywnego połączenia urządzenia GPS  z komputerem PC.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------